Ключ до рентабельності інвестицій на ваші рекламні продукти

Prominate branded promotional materialsФредерік Міссері
За останні п’ять-десять років, фінансова криза разом з глибокою зміною нашого конкурентного середовища призвела до того, що компанії змінюють спосіб розгляду бюджету.

У наші дні, коли компанії шукають економії, оптимізованої рентабельності інвестицій (ROI) та досягнення КПЕ (Ключових Показників Ефективності), Prominate пропонує по всьому світі руйнівний погляд на те, як інвестувати в рекламні продукти.
Вибір рекламного продукту – це не просто вибір “приємного” продукту та покупка найбільшої кількості за найдешевшою ціною

Нашою місією є створення для кожного рекламного продукту Клієнта візуальної пізнавальності бренду, а разом з тим формування довіри до бренду та лояльності клієнтів.

Проте, щоб досягти запам’ятовування бренду, рекламна продукція повинна бути абсолютно видимою, а це означає, використовуватися або зберігатися в середовищі кінцевого клієнта. Тому ми рекомендуємо продукцію, що максимально “займає рекламний простір у середовищі ваших клієнтів. І, насправді, існує не так багато продуктів, які можуть надати це!
Цікаво, що величезний  відсоток продукції представленої у багатьох каталогах рекламної індустрії товарів ніколи не буде використовуватися в довгостроковій перспективі… серйозно, ніким.

Одна із багатьох цілей Prominate – це надати порадити нашим Клієнтам як уникнути придбання  так званої “викинутої на сміття продукції”. Такі продукти створюють не тільки серйозні фінансові втрати для наших клієнтів, але й сильно забруднюють навколишнє середовище викидами СО2.

Як приклад, найпопулярніша модель USB-флеш-накопичувача у світі (випуск біля 300 мільйонів одиниць на рік) є найгіршим маркетинговим інвестуванням, яку компанія може зробити просто тому, що лише максимум 10% кінцевого одержувача буде фактично використовувати його. Інші 90% залишить його в нижній частині ящика, в найкращому випадку…

Чому так? Не вірно підібрані критерії вибору. Компанії приймають рішення ґрунтуючись на ціні та кількості.

В Prominate ми вважаємо, що найпершим і найголовнішим критерієм (в межах бюджету/кількості), який має бути це –  врахування великого відсотка “довгострокових користувачів”. Як тільки рекламна продукція вибирається за даним принципом, наступний крок – обговорення  ціни. Проте якщо “ціна за одиницю” є ключовим критерієм, що впливає на вибір рекламного продукту, тоді не варто очікувати високої рентабельності інвестицій.

Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися як ви можете оптимізувати свою глобальну рекламну продукцію, щоб отримати повну рентабельність інвестицій.

  • Share: