Приклад PepsiCo

 

 

 

 

 

 

 

Стисло

Компанія PepsiCo розпочала співпрацю з нами на наприкінці 2015 року. Нашим завданням було розробити й впровадити повністю інтегровані комплексні рішення для їх рекламних товарів.
Раніше покупки відбувались з багатьох джерел, з невеликим обміном на ринках, а PepsiCo Europe була зацікавлена в переході на глобальну модель з єдиним джерелом, щоб оптимізувати свої процеси та мобілізувати витрати. 

Рішення 

Реалізація програми відбувається з головного офісу у Великобританії разом з дистрибуцією елементів мультибрендової Колекції для Європи з Польщі, для Туреччини зі Стамбула та для Росії з Москви. Кожний офіс компанії Prominate надає послуги для PepsiCo на локальному рівні в місцевих Акціях та Спеціальних пропозиціях за допомогою їх асортименту глобальних, регіональних та місцевих торгових марок.  

Рішення містить інтегровану функцію Web-to-Print для мінімізації запасів і максимальної гнучкості використання широкого асортименту брендів високого рівня (наприклад Pepsi, Walkers/Lays, Tropicana, Quaker, Gatorade) та спонсорських матеріалів (зокрема, Ліги чемпіонів УЄФА), підтримуючи централізовану та ефективну дистрибуцію.

Ми закінчили роботу з їх системою SAP і тепер є першим постачальником, який надає такі рішення для них на загальноєвропейському просторі. Ми також підтримуємо окремий доступ до системи входу для одноразової реєстрації, коли у користувача немає ліцензії SAP, а також імені користувача та пароля доступу для третіх осіб, таких як агентства.

Результати

Місцева підтримка в більш ніж 30 країнах з сильною присутністю на ключових ринках.
Друк під замовлення на численні бренди для широкого асортименту товарів, забезпечуючи швидке та ефективне обслуговування брендових подій.
Відданість і обізнаність 
Високоякісна орієнтація на прозорість ланцюга постачання 
Технологічні можливості для підтримки різноманітних загальноєвропейських видів друку на замовлення  
Значна економія витрат і часу, а також конкурентні комерційні умови 
Детальна звітність та прозорість витрат
Гнучкість для вирішення різних видів витрат на місцевому та регіональному рівнях.

  • Share: