Приклад Siemens

 

 

 

КЛІЄНТ: Siemens


Наша задача

З огляду на то, що Siemens має широкий асортимент марок і надзвичайно різноманітну преміальну колекцію, компанії потрібні були рішення для ефективного розвитку їх ринків. 


 Рішення

Протягом багатьох років ми успішно реалізовуємо глобальні та регіональні програми для Siemens і продовжуємо впроваджувати програму координовану на глобальному рівні з однією глобальною угодою, враховуючи специфічні потреби окремих країн на місцевому рівні. Ми забезпечуємо як максимальну ефективність, так і юридичні аспекти, які в рамках цього договору ретельно захищені.


Результати

Ми продовжуємо реалізацію всесвітньої програми для Siemens з місцевою підтримкою в більш ніж 40 країнах з ключовими дистриб’юторськими центрами в Китаї, Німеччині, Дубаї, Росії, Бразилії та Аргентині. 

Приблизно половина витрат припадає на елементи з колекції, а це означає, що ми змогли забезпечити заощадження, які передбачаються що року. Щоб гарантувати, що до клієнтів на ринках підходять індивідуально відповідно до їх потреб, близько половини всіх замовлень розглядаються як “спеціальні” та замовляються безпосередньо через наші місцеві офіси, де є локальне управління рахунками та виставляються рахунки в місцевій валюті. 

Глобальне покриття 
Прямі джерела постачання – особливо з Китаю
Гнучкий консалтинговий підхід з можливістю задоволення специфічних місцевих потреб
Економія коштів на >15%
Скорочений час реалізації
Технологія – інтернет магазин, дані та внутрішні системи 
Можливості творчого дизайну
Корпоративна соціальна відповідальність.

  • Share: