Приклад BP Castrol

 

 

КЛІЄНТ: BP Castrol


Наша задача

Компанія Castrol потребувала рішення в сфері глобального обслуговування: в суровому дотриманні бренду, в творчих розробках, в забезпеченні глобальних заощаджень та загальній ефективності. 

Castrol BP вимагав більш жорсткого контролю бренду, ще й на різних ринках. Вони також вимагали, щоб дистриб’юторські і колекційні рішення демонстрували кращу рентабельність інвестицій і вплив на ринок. 


Рішення

Ми ведемо програму з місцевою підтримкою в більш ніж 40 країнах і ключових дистриб’юторських центрах в Великобританії, Китаї, США, Туреччині, Росії, Бразилії, Південній Африці та Австралії.

Ми проводимо успішну глобальну end-to-end програму в сфері рекламної продукції для мастильних матеріалів БП (Castrol) з Великобританії з місцевою підтримкою в більш ніж 40 країнах та ключових дистриб’юторських центрах в наступних країнах:

У Європі ми пропонуємо комплексе інвентаризаційне та технологічне рішення web-to-print з дистрибуцією ЄЕЦ + Швейцарія з нашого складу в Польщі з вторинними дистриб’юторськими центрами у Великобританії (для місцевих нагальних потреб, враховуючи, що глобальний офіс знаходиться у Великобританії), Туреччині та Росії.

Ми надаємо рішення для широкого кола зацікавлених сторін, які базуються в офісах Castrol, для їх дистриб’юторів, але також на деяких ринках забезпечуємо рішення для роздрібної торгівлі.


Результати 

Можливість надання глобальної колекції з замовленням на локальному рівні
Сильна локальна активність на різних складних ринках
Суворе управління ланцюгами поставок 
Провідна корпоративна соціальна відповідальність
Детальна централізована звітність.

  • Share: